• polski

SPOTKANIE ROBOCZE WYKONAWCÓW GRANTU NCN

W dniach 16-18 czerwca 2017 r. gościliśmy na Stacji głównych wykonawców grantu NCN pt. „Mechanizmy wpływające na przepływ materii i energii od fitoplanktonu do zooplanktonu w ekosystemach słodkowodnych”, który jest realizowany w oparciu o infrastrukturę Stacji Hydrobiologicznej. W spotkaniu roboczym udział wzięli: Jolanta Ejsmont-Karabin (Nencki Institute of Experimental Biology PAS), Maciej Karpowicz (University in Bialystok), Piotr Dawidowicz (Warsaw University), Piotr Ignaciuk, Andrew Dzialowsky (University of Kansas), Zoja Gorelysheva (Republican Center for Radiation Control and Environmental Monitoring of Belarus Republic), Varos Petrosyen i Irina Feniova (Severtsov Institute of Ecology and Evolution, Moscow, Russia) Mikhail Gladyshev (Institute of Biophysics, SB RAS), Ramesh Gulati (Nederlands Institute of Ecology) (TJ).